• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Наші традиції

Наші традиції

Традиції школи – це ті найвеличніші чари , що об’єднують учнів, учителів та батьків в один колектив, в одну велику родину. Наша школа славиться своїми традиціями. Серед них зустрічаються досить давні та рідні свята.

До них ми відносимо як заходи, які проводяться щорічно, так і систему відносин, що склалася між вчителями, учнями і батьками.

Нація буде жити до тих пір, доки живуть її традиції. Так і школа. Вона буде жити тоді, коли в її стінах будуть жити хороші традиції. У школі проходить багато заходів та свят і склалося чимало гарних і стійких традицій.

СВЯТО ПЕРШОГО ДЗВОНИКА

/Files/images/IMG_0210.jpg

Зустріч зі школою, вчителями, друзями. На це свято приходить багато гостей. Звучать привітання, виступи учителів, батьків, гостей. Лунає перший дзвоник і починається навчальний рік.

ДЕНЬ ВЧИТЕЛЯ

Традиційний концерт - подарунок учителям, який готують всі учні школи. Запрошення ветеранів педагогічної праці на концерт, вітання.

ДЕНЬ САМОВРЯДУВАННЯ

У День вчителя учні та вчителі школи міняються ролями. Члени учнівської ради в цей день стають господарями школи: складають розклад уроків, проводять уроки, контролюють весь навчально-виховний процес

ТАЛАНТ-ШОУ «ШКОЛА МАЄ ТАЛАНТ»

Цей загальношкільний проект має на меті всебічне сприяння розвитку здібних і обдарованих дітей та учнівської молоді, формування творчої особистості; розвиток естетичних смаків та креативності школярів. Учасники конкурсу можуть проявити свої творчі здібності у різних жанрах: вокал; хореографія; поезія; образотворче мистецтво; рукоділля; відео - та фотомистецтво; акторська майстерність; гумор та сатира; циркове мистецтво; гімнастика та акробатика; гра на музичних інструментах

НОВОРІЧНИЙ КАРНАВАЛ

Це найочікуваніше та найулюбленіше свято. Для молодших школярів проводиться веселий бал-маскарад, на якому діти співають, танцюють, читають вірші, представляють свої костюми і, звичайно, отримують призи та подарунки від Діда Мороза і Снігуроньки. А старшокласники готують святковий новорічний КВК, після якого розважаються на дискотеці.

ДЕНЬ ЗАКОХАНИХ

14-го лютого в школі святкують День святого Валентина. Працює святкова пошта, послугами якої можуть скористатися всі учні і висловити свої привітання друзям та вчителям школи. Після уроків учнівська рада організовує конкурсну програму.

КОНКУРС «УЧЕНЬ РОКУ»

Мета цього конкурсу -активізація та стимулювання потенційних можливостей учнів 8-11 класів; виявлення і підтримка обдарованої учнівської молоді, залучення її до активної участі в конкурсах, змаганнях; підвищення інтересу до поглибленого вивчення базових та спеціальних дисциплін; створення сприятливих умов для самовизначення, самореалізації, розвитку кожного школяра шляхом входження в систему суспільних і творчих стосунків; сприяння активізації та модернізації всіх форм позакласної та позашкільної роботи з учнями.

ДЕНЬ ШКОЛИ.

2 –го лютого кожен рік ми відзначаємо день народження школи. В цей день проходить свято «Наша рідна школа!», де учні готують концертну програму, запрошують випускників школи, вчителів.

ПРОЩАВАЙ, БУКВАРИКУ

/Files/images/свято Букварика.JPG

Свято для першокласників. Це традиційне, сімейне свято, на якому першокласники прощаються зі своїм першим і головним підручником - Буквариком. До цього свята готуються всі: першокласники показують чого вони навчилися та представляють веселу Абетку; старшокласники вітають молодших школярів та розповідають про нових друзів - підручники Читанка, Рідна мова. Батьки пишаються своїми дітьми та фіксують це свято на фотоплівку для історії.

СВЯТО ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА

Це традиційне свято завжди проходить урочисто і водночас душевно. Лунає величний Гімн України, вноситься Державний Прапор України, і звучать теплі і добрі слова привітань гостей, вчителів, батьків.

ВИПУСКНИЙ ВЕЧІР

Промайнув навчальний рік, наче комета на небосхилі, закінчилися випускні іспити і ось він - довгоочікуваний випускний вечір. Атестати вручені, випускників вітають почесні гості, директор школи, учителі, батьки. Потім розпочинається остання шкільна дискотека, після якої випускники ідуть зустрічати світанок свого нового дорослого життя.

Традиції школи зберігають вічні цінності: наступність поколінь, любов і повагу до рідної школи, прагнення примножувати її славу.

Кiлькiсть переглядiв: 390

Коментарi